Paket
Restoran
Spa

Düğün & Davet

Düğünler

Masal tadında, hayallerinizi süsleyen o muhteşem günde profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte yanınızda bulunmaktan bizler de sizin kadar mutlu olacağız.

Mutluluğa ilk adımı Byotell / All Events misafirperverliği ve muhteşem bir düğün töreniyle atın. Bu özel gün için otel konforu, 500 kişi kapasiteli balo şıklığı ve 600 kişi kapasiteli bahçe düğünü konseptinde siz değerli misafirlerimizi ağırlayabilmekteyiz.

Geleneksel düğünlerden modern düğünlere uzanan geniş yelpazemizde siz sadece hayal edin, detaylarını biz gerçekleştirelim.

Sizin için özenle hazırlanmış menü alternatifleri, süsleme önerileri, müzikleriniz ve fotoğraflarınız tecrübeli ekibimiz tarafından organize edilir ve bu büyük gün akıllarda unutulmaz anılara yerini bırakır.

Düğün Ajandası

İhtiyacınız olan tüm konularda sizler için düğün planlayıcılarımız çalışmaktadır. Düğün hazırlıkları sırasında anlaşmalı olduğumuz firmalarla sizleri bir araya getirmekteyiz.

 • Süsleme firmaları
 • Müzik, ses & ışık firmaları
 • Fotoğraf & video çekimi firmaları

Ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için aşağıda yer alan iletişim bilgileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Firma : All Events Organizasyon

Web adresi : www.allevents.com.tr

Yetkili Kişiler :   Rabia Karacaoğlu

                0535 460 22 85

                    rabia.karacaoglu@allevents.com.tr

 

                               Ebru DUMAN

                 0533 412 31 64

      ebru.duman@allevents.com.tr

Telefon : (0216) 571 61 00 Dahili: 2422 - 4340

Sonsuza kadar mutlu kalmanız dileğiyle...
 

 

KINA PAKETİ

Türk gelenekleri içinde en anlamlı gecelerdendir Kına gecesi.

Evliliğe doğru atılan ilk adım ve geleneklerimizde ayrı bir yeri olan kına geceleri Byotell / All Events’in özel kına paketleri ile çok daha şık, çok daha özel...

Bayan personel ve bayan dj tercihiyle size özel hazırlanmış menü alternatiflerinin yer aldığı Kına Paketlerimizin detaylarını öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

DÜĞÜN PAKETİ

 • Dört çeşit yemekten oluşan özel düğün menüsü
 • Özel tasarlanmış "Düğün" pastası
 • Gelin odasına düğün öncesi 2 kişilik menü servisi
 • Balayı odasında konaklama
 • Kehribar Restoran’da açık büfe kahvaltı
 • Gelin ve damat aileleri için günlük kullanılmak üzere hazırlık odası
 • Davet öncesi 2 kişilik "Menü Tadımı"
 • Misafirlerinizin düğün gecesi otelimizde konaklamaları için hafta sonu özel oda fiyatı

Süsleme, müzik ve fotoğraf otelimizin anlaşmalı olduğu firmalar ile gerçekleştirilmekte olup, detayları öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

KOKTEYL PAKETİ

İster balo salonunda ister bahçede geleneksel bir düğün yerine şık bir kokteyl töreni düşleyen çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Size özel hazırlanmış menü alternatiflerinin yer aldı Nikah Kokteyli Paketlerimizin detaylarını öğrenmek için lütfen bize ulaşın.