Paket
Restoran
Spa

Toplantı

Konferans ve toplantı salonlarımız

Peridot Toplantı Salonu

Şık ve modern dekorasyonu ile organizasyonlara renk katacak Peridot salonu bir bütün halinde 600 kişiye hizmet verirken, ses geçirmez seperatörler ile aynı anda farklı salonlara bölünebilmektedir. Geniş fuaye alanlarında sergi imkanı bulunmaktadır.

Manolya Toplantı Salonu

20 kişiden 200 kişkiye kadar kapasitesi, ses geçirmeyen seperatörler ile bölünebilen Manolya salonları yüksek servis standartlarında hizmet vermektedir.

Sterliçya Konferans Salonu

Sterliçya Konferans Salonu, 303 koltuk kapasitesi ve modern teknik altyapısı ile geniş kapsamlı organizasyonlar için idealdir. Aynı zamanda sahne, profesyonel ses ve ışık sistemleri ile de tiyatro, konser gibi sanatsal ve kültürel etkinliklere kusursuz ev sahipliği yapmaktadır.

Akasya Toplantı Salonu

Modern dekorasyonu ve teknolojik alt yapısı ile iş toplantılarınıza ayrıcalık katıyor.

Frezya Toplantı Salonu

Küçük ölçekli toplantılarınız için Frezya salonunda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Lalezar Toplantı Salonu

Lalezar toplantı salonu, teknolojik ekipmanları, dekorasyonu ve bahçeye açılan fuayesi ile iş buluşmalarınızın verimini arttırmaktadır. Yere kadar uzanan camları ile isterseniz gün ışığı eşliğinde toplantılarınızı yapabilir, isterseniz perdeler ile ortamı karartabilirsiniz.

Sterliçya Workshop Odaları

6 kişiden 12 kişiye kadar, butik iş görüşmeleri ve mülakatlar için modern dizaynı ile fark yaratan Sterliçya workshop odalarında etkinlikleriniz tam istediğiniz gibi geçecektir.